Если ждете больше 10 секунд нажмите Здесь
сайт находится в тестовом режиме

Семінар з онлайн-трансляцією на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру"

29.05.2018

14.06.2018 відбудеться семінар з онлайн-трансляцією на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру"

"Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру"

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, надасть інформацію про оподаткування доходів фізичних осіб та зарплатні акценти 2018 року.

Дробоття Сергій, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, надасть роз’яснення про оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН та розповість про строки реєстрації в ЄРПН.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу розповість про нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України, зупиниться на прикладах складання розрахунків коригування та ін.

Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Семінари проходять за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу".


В програмі «Лекторію»:

 • Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.
  • ЄСВ: нарахування, звітність, надання: очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.
  • Соціальне страхування: аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахованих лікарняних і декретних.
  • ПДФО і військовий збір: як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів: суд за здоровий глузд; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.

 • Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
 • Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.
  • Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН: автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що треба зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.
  • Строки реєстрації в ЄРПН: особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.
  • Помилкова податкова накладна: відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.
  • Розрахунок коригування: причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?

 • Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

Все новости